Вакво нешто може да се види само во продавница за долна облека во Скопје (ФОТО)


Вакво нешто може да се види само во бутик за долна облека во Скопје…

Погледнете ја фотографијата во продолжение и дознајте за што всушност се работи:


Like it? Share with your friends!

-1
2 shares, -1 points

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format