“Дедо ми ми ги купи првите гради”: Србинката која се омажи со милионер од Казахстан открива непознати информации за себе (ФОТО)


Не крие што оперирала се и и се допаѓа кога ја споредуваат со барбика.

Јутјуберката Милица Полскаја пред речиси 10 години се омажи за милионер од Казахстан и од тогаш живее “живот од бајка”.

Таа е мајка на четири деца, па откри и колку пари троши на шопинг, но и кои естетски корекции ги прави врз себе.

Не гледам на својот живот како “живот од бајка”, туку живеам сосема нормално со сопругот и децата и тоа бара толку време што понекогаш и 24 часа ми се малку”, изјавила Милица, а потоа открила колку пари троши на шопинг.

“Зависи, понекогаш ништо, а понекогаш многу. За сумите сега навистина не би сакала да зборувам”, вели таа.

Таа откри информации и за естетските операции:

“Што се однесува до моите гради, нашиот дедо мене и на сестра ми ни остави одредена сума на пари во банка која можевме да ја потрошиме кога ќе наполниме 18 години, а јас решив да ги потрошам на операција, така настана и изјавата “Дедо ми ми ги купи првите гради”, објаснила таа и додала:

“Не планирам ништо повеќе да правам на себе, не сакам да претерувам. Го направив носот, усните и градите и моментално сум задоволна со својот барби изглед”, открива таа, пишува Mondo.rs

View this post on Instagram

🙈🙈🙈

A post shared by 🇷🇸Milica Polskaya Official (@mmm_still_limited_edition) on

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format