Исповед на 24 годишна девојка, нимфоманка: Во една вечер имав секс со тројца, а најголема желба ми е…


Исповед на 24 годишна девојка, нимфоманка: Во една вечер имав секс со тројца, а најголема желба ми е…

24 годишна девојка во анонимна исповед отворено зборува за своите сексуални апетити, како и зависноста од секс, при што во само една вечер имала секс со двајца мажи, пред да замине на состанок со своето момче.

Некои луѓе тврдат дека зависноста од секс всушност не е вистинска зависност. Некои одат толку далеку што ја поздравуваат ненаситната глад за секс. Меѓутоа, жената која сакала да остане анонимна сподели со светот каков товар всушност создава таа зависност, пренесува австралискиот портал Gold Coast Bulletin.

Прочитај и: Исповед на 37 годишна жена: Го фатила мажот со нивната соседка, а подоцна се случило она што таа не го очекувала

„Понекогаш се уверував дека немам проблем бидејќи има многу луѓе на кои им е полошо отколку мене. Тоа се оние кои на работа се искрадуваат во тоалет бидејќи не можат да издржат цел ден без секс. Но, од друга страна, ако работев во фабрика каде што бучните машини ги маскираат звуците во тоалетот, можеби и јас би го правела тоа. Можете дури да си купите и вибрирачки прстен за да бидете подготвени во секој момент.

На мажите, кога станува збор за тоа, им е многу полесно отколку на жените – тие своето задоволство можат лесно да го добијат со мастурбирање во WC. Јас работам во стресно окружување во кое тоа не е возможно. Токму поради тоа се чувствувам лошо. Секогаш мислев дека мажите се повеќе опседнати со сексот отколку жените.

Зарем не сме ние тие кои глумат главоболка само за да се извлечат од извршувањето на брачните обврски? Зарем не се вртиме ние на другата страна од креветот кога сме уморни?

Мене тоа никогаш не ми беше проблем. Се чини дека мажите се оние кои се секогаш уморни. Дури и кога имам главоболка, секогаш сум подготвена затоа што сексот наводно ќе ја намали болката. Тоа не е лошо ако сте во моногамна врска. Еднаш имав секс со двајца мажи во една вечер и тоа пред да се видам со момчето со кое се забавував во тоа време. Се најдов со нив само поради сексот. Понекогаш сонувам да сум со десет мажи заробена во куќа за време на целиот викенд и да имаме само секс, да ми ги исполнуваат сите желби, оргазмите само да се нижат…

Прочитај и: Мажена 30 годишна жена: Го фатив сопруг со друга, им се придружив, а потоа му кажав дека сум…

Она што е интересно е дека во порно филмовите мажите се секогаш подготвени за експериментирање. Ретко кога сум запознала маж кој со мене сака уште еден маж во креветот. Лицемерно се либерални, се прават дека би пробале сè, сè додека таа можност не е реална. Мене жените не ме интересираат, јас сакам мажи.

За среќа, луѓето како мене и понатаму своето задоволство можат да го пронајдат било каде…“, ја завршува својата исповед оваа жена.


Like it? Share with your friends!

1
2 shares, 1 point

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format