Оваа девојка заработила милион долари за само 24 часа, откако објавила дека има… (ФОТО)


Оваа девојка заработила милион долари за само 24 часа, откако објавила дека има…

View this post on Instagram

text me I’m bored^^^

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

Пред точно година дена, Бела Торн, некогашната принцеза на Дизни, ја изненади јавноста, објавувајќи дека влегува во индустријата за филмови за возрасни.

View this post on Instagram

Which one?

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

Сега заминала и чекор поантаму, така што по пат на експлицитни видео снимки, заработила милион долари за само 24 часа.

Таа за еден сајт, кој нуди филмови со експлицитна содржина, го снимила и режила остварувањето “Таа и тој”, кое е сместена во серијалот “визионерски режисери”.

Бела тогаш изјавила дека првата желба и била да направи божиќен хорор филм, но дека наместо тоа се одлучила да сними “прекрасен, етеричен филм”.

“Луѓето се плашат да направат ваков филм кога е во прашање односот на доминацијата и субмисивноста помеѓу мажите и жените и дека таквиот однос може многу брзо да се расипе”, изјавила Бела.

View this post on Instagram

☁️☁️☁️

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

Изгледа дека ова било само почеток на нејзините нови авантури – сега отворила и профил на сајтот OnlyFans, познат по тоа дека нуди можност за парична претплата на содржини од омилени познати личности – на која воглавно има експлицитни содржини.

За само еден ден, Бела инкасирала милион долари преку овој сајт и на тој начин стана првиот креатор кој успеал во тоа.


Like it? Share with your friends!

1
1 share, 1 point

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format