Огромна казна за сите учесници во шоуто Задруга – погледнете што направиле (ВИДЕО)


Точно во пет наутро Големиот шеф испрати писмо на адресата на Белата куќа, а задругарите се собраа околу црна маса. Маја Маринковиќ, која била во собата за рехабилитација со Марко Јанјушевиќ, го прочитала писмото.

-Задругари, следејќи го однесувањето на поединци во текот на емисијата оваа недела заклучивме дека немате грам почитување. Вечерва некои од вас ги преминаа сите граници, како да прашањата на новинарите не беа во тек. Поради ваквото однесување, сите сте казнети, со намалување на буџетот од по 1.000 динари – гласело во писмото.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:


Like it? Share with your friends!

1
1 share, 1 point

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format