Сопственичката на најплатените гради позираше во мини-бикини, мажите го изгубија паметот по неа (ФОТО)


Сопственичката на најплатените гради позираше во мини-бикини, мажите го изгубија паметот по неа…

Рајан Саџен е една од најзпознатите девојки од Велика Британија. Ја следат половина милион луѓе на Инстаграм, а според пишувањата на британскиот портал “The Sun” благодарение на бујните гради, заработила преку половина милион фунти.

Рајан вели дека карантинот не и годел бидејќи добила на килажа и дека нејзините гради дополнително се зголемиле, со што сега таа сака да ги намали.

“Се би дала да носам градник за еден број помал. Доколку некој утре ме праша дали сакам да ги намалам, без размислување би кажала да. И самите можете да видите во што е проблемот”, изјавила Рајан за “The Sun”.

Таа има 33 години и кариерата како модел ја започнала во тинејџерските денови во родниот Манчестер. На 19 години позирала во топлес токму за “The Sun”.

Мојата кариера после таа насловна започна да оди на повисоко ниво. Пред осум години добив договор за учество во “Големиот брат”. Не сум сигурна колку сум заработила досега, но според платениот данок, би рекла многу”, додава таа.

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format