ТикТок ХИТ: Девојчиња од Македонија играат на хитот на Оливер Спасовски (ВИДЕО)


Па има ли нешто поинтересно? Браво за девојчињата.

Една од најпознатите тиктокерки во Македонија Миа, заедно со својата пријателка Еми го создадоа видеото кое дефинитивно успеа да ги насмее сите, од најмладо до најстаро.

Тие играат на познатиот музички хит на Оливер Спасовски.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

@miatodorova

HAHAHAH @emi.ilijevska ##foryou ##foryoupage ##fyp ##tiktok ##balkan

♬ original sound – nojkovskinojko

Like it? Share with your friends!

-1
7 shares, -1 points

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format