6 месеци не сум водела љубов, ниту бакнеж немам добиено: Порно ѕвезда загрижена за својата иднина


6 месеци не сум водела љубов, ниту бакнеж немам добиено: Порно ѕвезда загрижена за својата иднина…

Призна дека не знае како ќе продолжи со вообичаените активности.
Популарната ѕвезда во филмовите за возрасни, Рајли Рид, им откри на своите обожаватели на Инстаграм дека поради карантинот, немала никаков интимен контакт веќе шест месеци.

Оваа 29-годишна девојка, која признала дека нема момче, се пожалила дека сама го поминало времето во карантин и дека за тоа време не си ни бакнала со некој.

Она што најмногу ја загрижува е враќањето на старата работа.

“Како започна карантинот, така престанав да снимам филмови, а бидејќи немам момче, не сум била во прилика да бидам интимна со никој. Исто така, чувствувам емоционален притисок поради враќање на работа, бидејќи не сакам следниот маж кој ќе го бакнам, да го бакнам поради работа, туку тоа да биде некој кој навистина сакам да го бакнам. Сакам да го ценам, и тој да ме цени мене”, вели Рајли.

Таа на социјалната мрежа сподели предизвикувачка фотографија, со опис “Лајкнете го овој пост доколку сакате да ме бакнете”.

Судејќи според бројот на лајкови, неа дефинитивно не и недостасуваат понуди.

View this post on Instagram

Wanna make out?

A post shared by Riley Reid (@titsoutkickedout) on

Меѓутоа, ова не е прв пат Рајли да се пожали на неуспехот што се однесува до момчињата и врските.

Во искрено интервју од пред една година, таа изјавила дека има проблем да најде некој кој е заинтересиран да биде со неа поради самата неа.

“Мажите сакаат да бидат со мене поради тоа што сум позната порно ѕвезда и тешко е да се најде некој кој навистина го интересира која сум јас. Некои на третиот состанок ми зборуваа дека ќе ме натераат да прекинам со снимањето порно филмови. Навистина ми е дегутантно некој да ме присилува да дадам отказ од работата која ја сакам”, искрено зборува Рејли.

Ѕвездата за филмови за возрасни вели дека таквите искуства ја обесхрабриле дека ќе има нормална врска и често се случува таа да се чувствува тажно и осамено.


Like it? Share with your friends!

8
5 shares, 8 points

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format