Македонка објави храбра фотографија: Ова е мојот задник со стрии и целулит (ФОТО)

Македонка објави храбра фотографија: Ова е мојот задник со стрии и целулит… Александра Трпеска, македонска инстаграм инфлуенсерка и блогерка, со една фотографија направена на плажа...

Skopje

Косово 1999 година, најкрвавиот ден од војната: “Последните зборови на мојот најдобар пријател беа…

Косово пролетта 1999 година… Еден од најкрвавите денови во војната… Војникот примети дека неговиот најдобар пријател падна на земја. Беа под непријателски оган кој не...

Skopje

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format