Сестрите на славниот фудбалер, брутално претепани, итно пренесени во болница (ФОТО)

Сестрите на славниот фудбалер, брутално претепани, итно пренесени во болница, а реагирала и полицијата. Алжирскиот фудбалер Ријад Марез вчера дознал шокантни вести кога полицијата му...

Skopje

Поради згодната албанска новинарка во Тирана, никој не гледаше во фудбалерите на Тирана и Црвена Ѕвезда (ФОТО)

Поради згодната албанска новинарка во Тирана, никој не гледаше во фудбалерите… Фотографиите кои се објавени на социјалните мрежи, набрзо станаа вирални на цел Балкан. Но,...

Skopje

Мрачна исповед на познатата спортистка: Ме удираше додека не почнеше да ми тече крв (ФОТО)

Спортистката опишала каква тортура преживеала на тренинзите. Славната лизгачка од Кина, Џесика Шуран Ју, која го претставувала Сингапур на натпревари, одлучила да проговори и опише...

Skopje

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format