Relaxirano

Сестрите на славниот фудбалер, брутално претепани, итно пренесени во болница (ФОТО)

Сестрите на славниот фудбалер, брутално претепани, итно пренесени во болница, а реагирала и полицијата. Алжирскиот фудбалер Ријад Марез вчера дознал шокантни вести кога полицијата му...

Погледнете како изгледа Карлеуша без фотошоп и шминкање на фотографиите (ФОТО)

Погледнете како изгледа Карлеуша без фотошоп и шминкање на фотографиите. Турбофолк ѕвездата Јелена Карлеуша фотографите ја уловиле додека пристигнува на снимањето на емисијата Гранд специјал...

Српска свадба од пеколот! Невестата сака да се разведе поради она што го направил кумот на нејзината венчавка

Српска свадба од пеколот! Невестата сака да се разведе поради она што го направил кумот на нејзината венчавка… Исповед на млада невеста од Србија која...

Георгина позираше во бикини, но сите гледаа во нејзиното стапало (ФОТО)

Георгина позираше во бикини, но сите гледаа во нејзиното стапало. Георгина Родригез повторно привлече огромно внимание со само една фотографија. Сопругата на фудбалерот Кристијано Роналдо...

Тажна глетка во Преспанското езеро: “Глисер кој лебди во воздух” (ФОТО)

Тажна глетка во Преспанското езеро: “Глисер кој лебди во воздух”. На социјалната мрежа Фејсбук во групата Патувања низ Македонија, еден член објави тажна фотографија од...

Откако ги фотошопирала фотките од сопругот, започнале да и се јавуваат луѓе од секаде низ светот (ФОТО)

Откако ги фотошопирала фотките од сопругот, започнале да и се јавуваат луѓе од секаде низ светот. Шер Овермен и нејзиниот сопруг Нејт се родители на...

Научниците тврдат: Ова се вистинските причини зошто младите денес се помалку водат љубов

Ова се најголемите “убијци” на интимните односи во кревет. Кога се поставува прашањето поради што паровите во некој момент на врската имаат се помалку интимни...

Мажите открија што ги прави жените “најдобри во кревет”: “Мојата сопруга додека водиме љубов во спалната соба става…

Мажите открија што ги прави жените “најдобри во кревет”, еве во што е нивната тајна… Драги дами, конечно е откриено на што точно мажите мислат...

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format