Албанската пејачка со топлес фотографија собра повеќе од 600 илјади лајкови (ФОТО)


Пејачката Рита Ора ужива во луксузен одмор на Крф, а своите следачи секојдневно ги чести со фотки во костим за капење или топлес.

Во една од последните објави пејачката сподели три фотографии од базен, а на една од нив ги прекри своите гради со рацете.

“Најдобрите неколку недели со најдобрите луѓе. Моето среќно место”, напиша под фотографиите кои собраа повеќе од 600 илјади лајкови.

Ѕвездата е сместена во лускузна вила на остроот со својот нов дечко Ромејн и своето семејство. Една ноќ во оваа вила чини речиси 20.000 евра.

Луксузниот имот има двоетажен базен, спа-центар, кино и приватна јахта, се со цел Рита и нејзините гости со денови добро да се забавуваат и одморат.

Во вилата работи и тим персонал, кој вклучува вратари, возач, приватен готвач и послуга.

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format