Атрактивната манекенка покажа премногу: Вака изгледа жената со најдобар задник и најубави гради на светот (ФОТО)


Атрактивната манекенка покажа премногу: Вака изгледа жената со најдобар задник на светот…

Обожавателите на Деми Роуз еднвај ги дочекаа жешките летни денови, бидејќи знаат дека манекенката уште повеќе ќе ги почести со разголени фотографии. И беа во право, таа не ги разочара ниту овој пат.

Таа позираше во шарено бикини и заводливо гледаше во камерата, а целото внимание го украдоа нејзините бујни гради, а во еден момент испадна и нејзината брадавица, па манекенката мораше да стави емоџи се со цел да ја прекрие.

Таа ваши за девојка со најдобар задник и гради во светот на манекенството, а колку е тоа точно, ви оставаме да процените.

Погледнете ги фотографиите во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

View this post on Instagram

Tell me that it’s mine ❤️

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

View this post on Instagram

Summer 2020 isn’t cancelled babies

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format