Биковиќ, омилениот актер на жените го нападнаа поради оваа фотографија (ФОТО)


Актерот Милош Биковиќ е предмет на нападот откако објавил фотографија на Инстаграм за која некои оценија дека е спорна.

Биковиќ за својот одмор ја избрал Хрватска, а моментално се наоѓа на Црвениот остров кој дефинитивно го воодушевил.

Додека дел од неговите пријатели беа воодушевени од глетката коментирајќи дека и тие ја сакаат Хрватска, дел брутално го нападнаа поради изборот на дестинација за одмор.

“Олуја и Јасеновац навистина не ти значат ништо?”, “Само ти летувај на места каде што се заклани Срби”, “Што ќе правиш со усташите?”, се само еден од од коментарите кои се наоѓаат на објавата на актерот, која моментално брои речиси 200.000 лајкови.

Погледнете ја фотографијата во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format