Вака слави роденден најубавата старлета на Балканот: Мажите лудуваат по нејзиното деколте (ФОТО)


Старлетата слави, а сите гледаат во нејзиното деколте.

Иако е конечно среќна во љубовта, старлетата Тамара Џуриќ не може да се пофали дека ова е нејзина година.

Откако ја помести венчавката поради епидемијата со коронавирусот, таа објави прекрасни вести – дека е бремена. Набрзо и самата се заразила со коронавирус, за после неколку дена подоцна да има спонтан абортус.

Старлетата веќе еднаш на својот Инстаграм профил напиша дека се случува “само она што Бог го сака”, и дека не сака да разговара за тоа и дека ќе продолжи со својот живот.

Таа денес ги опсипа своите следачи радосна и возбудена поради поклоните кои ги добила за својот роденден, а најголемото внимание го привлече и големиот дијамантски прстен.

Цел ден се средувала и го снимала тоа, а оптоа се упатила во ресторанот во кој решила да го прослави својот роденден во друштво на своите најмили, и тоа каква!

Тамара за оваа прилика, го понесе најдлабокото деколте досега.


Like it? Share with your friends!

-2
2 shares, -2 points

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format