Ваков фустан носат само најхрабрите и најзгодните девојки (ФОТО)


Досега имаме видено кратки, долги, свечени, спортски, различни фустани, но ваков сигурно не сме виделе.

Оваа девојка сака да биде во исто време и облечена и да ги покаже своите облини, кога овие две работи одат заедно, настанува нешто вакво. За ваков модел треба многу храброст и самодоверба.

Погледнете ги фотографиите во продолжение и дознајте за што всушност се работи:


Like it? Share with your friends!

2
2 shares, 2 points

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format