ВНИМАНИЕ: Пронајдени се апчиња во банани во Тетово (ВИДЕО)


На социјалните мрежи се појави видео снимка на која се гледа дека во внатрешноста на бананите има сомнителни апчиња.

Според коментарите, видеото е направено во Тетово, а граѓаните апелираат до надлежните институции да ги превземат потребните мерки за истрага на овој случај.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

Извор: Досие.мк


Like it? Share with your friends!

3
7 shares, 3 points

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format