Георгина позираше во бикини, но сите гледаа во нејзиното стапало (ФОТО)


Георгина позираше во бикини, но сите гледаа во нејзиното стапало.

View this post on Instagram

Work day 👙 @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Георгина Родригез повторно привлече огромно внимание со само една фотографија.

Сопругата на фудбалерот Кристијано Роналдо на социјалните мрежи се пофали со нова фотографија на која се шминка и на себе има само костим за капење. Сепак, следачите најмногу беа збунети од нејзиното стапало.

Поголемиот дел од нив се посомневаа дека фотографијата е фотошоп дело поради нејзиното лево стапало.

“А тоа џиновско стапало? Премногу фотошоп?” гласеше еден од коментарите.

Георгина постојано се труди на фотографиите да има што подолги нозе, па така и овој пат на фотографијата со двете нозе стои на прсти за да додаде уште некој сантиметар.

Дека Георгина навистина нема толку големо стапало, покажуваат и необработените фотографии од црвениот тепих на кои се гледа дека нејзините стапало се со нормална големина.

Погледнете ја фотографијата во продолжение:

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format