Дрога на снимањето на спотот на Бака Прасе? На твитер настана хаос, ова го гледаат мали деца (ВИДЕО)


Тоа е ориз, хаха, ама одлепивте! – тврди Богдан.

Богдан Илиќ познат како Бака Прасе на 12 јули на Јутјуб ја промовираше песната “Лична”, настаната после скандалот со малолетничките кои му дошле во станот, а за кој, како што истакна, не знаел дека не се полнолетни.

Песната само 24 часа после објавувањето имаше речиси два милиони прегледи, а на Твитер настана хаос поради снимката која ја објави една од девојките.

Таа се снимаше речиси гола, со леплива трака преку градите, а на масата пред неа се гледа нешто слично на бел прав, со кој беше испишано ” I ♡ you”.

Никогаш дрога? – го запраша Бака Прасе еден од корисниците на Твитер.

Тоа е ориз, хаха, ама одлепивте! – тврди Богдан, пишува српски Телеграф.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:


Like it? Share with your friends!

2
1 share, 2 points

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format