Едита во бикини и со жешок танц ги полуде мажите: Какво тело! (ВИДЕО)


Едита во бикини и со жешок танц ги полуде мажите: Какво тело!

Познатите личности веднаш ја искоментираа снимката.

Младата пејачка Едита Ардиновиќ на своите следачи на Инстаграм им го покажа своето неверојатно тело, стомачните, но и талентот за играње, кога објави видео како игра со песната “Жена од султана”.

Веднаш следеа лајкови и комплименти, а помеѓу нив беа и оние кои ги оставија познати пејачи.

Погледнете го видеото во продолжение кое Едита го објави на својот Инстаграм профил:

View this post on Instagram

Zena od sultana🤩🤩🤩

A post shared by editta (@editaaradinovic) on

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format