Запознајте ја Ивана, најубавата и најсекси ѕвезда на Гранд (ФОТО)


Ивана Цвикиќ, атрактивната учесничка во регионалното музичко талент шоу натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, беше прогласена за најубавата и најсекси натпреварувачка на ова музичко шоу, годинава!

Да потсетиме, оваа 20-годишна девојка од Лакташи студира Музичката академија, а по неа машките буквално „лудуваат“, особено откако се појави на сцената на “Гранд“.

Црнка, со продорни небесно сини очи, атрактивна, згодна, секси, со раскошни телесни атрибути, Ивана со прво ја понесе титулата најубава и најсекси млада “Гранд ѕвезда“.

Сепак, за жал на многумина мажи, Ивана е зафатена… Барем засега!

Додека популарноста не и достигне плафон. А со неа, како по некое „непишано правило“, во плафон удираат и хормоните, па… најчесто кариерата е таа што ја заменува љубовта?

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format