Изнервирана невеста ги тепаше гостите среде свадба, а потоа пристигна и младоженецот (ВИДЕО)


Изнервирана невеста ги тепаше гостите среде свадба, а потоа пристигна и младоженецот…

За ова венчавка наголемо се зборува.

Во градот Свонси во Велс одржана е венчавка, а снимката од невестата заврши на Редит.

На снимката се гледа како невестата и младоженецот се тепаат на подот со еден од сватовите.

Во кадар се фатени и останатите присутни, а некои од нив, се гледа дека се повредени.

Изнервираната невеста на снимката се обидела да собори еден амж, додека други безуспешно ја оттргнуваат од него. На снимката исто така се слуши и луѓе кои повикуваат полиција.

Погледнете го видеото во продолжение:

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format