Испери ме: Сенидах ги испровоцира своите фанови со жешка фотографија (ФОТО)


Испери ме: Сенидах ги испровоцира своите фанови со жешка фотографија…

Една од најпопуларните трап ѕвезди, Сенида Хајдарпашиќ, ги израдува своите следачи на Инстаграм со жешка фотографија.

Сенида ова лето се навикна да прикачува летни фотографии на кои позира во провокативни пози и изданија.

Таа не се двоуми да го покаже своето тело онакво како што е, а за последната фотографија која ја прикачи на Инстаграм, фановите тотално полудеа, бидејќи им упати провокативна порака.

Имено, Сенида позираше во црн костим за капење пред прозорецот од колата, која е видно валкана, па напиша “испери ме”, порака упатена кон сопственикот на споменатото возило.

Погледнете ја фотографијата која Сенида ја објави на својот Инстаграм профил:

View this post on Instagram

#washme

A post shared by Senidah (@senida_h) on

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format