Како да имате совршен секс под туш или во када? Добро запомнете го вториот совет, во спротивно може да…


Како да имате совршен секс под туш или во када? Добро запомнете го вториот совет…

Вистинските пози, одржување на влажноста со оглед на тоа што водата постојано тече, ве тера да помислите дека сексот под туш е само жешка фантазија.

Но, следејќи неколку совети тој ќе ви овозможи врвно задоволство.

Опуштете се 

Сексот во бањата, под туш е лизгав и опасен. Под тушот започнете предигра, сензуални движења, галење и топла вода. Кога ќе бидете потполно загреани и подготвени, излезете и започнете акција во кревет. Туширањето е одлично, доколку подоцна сакате анален секс.

Пронајдете ја вистинската поза

Aко сакате да експериментирате со некои фантазии, кои досега можеби ви изгледале премногу валкани, тогаш местото под тушот е вистинското место. Пронаоѓањето на вистинските пози е клуч за уживање под тушот. Лице во лице, женската нога е обвиена околу машкото тело или пак на ѕидот или страната од кадата. Пробајте што и да ви падне на памет.

Не запирајте

Секси моментите под тушот ќе ве загреат, а забавата ќе ја продолжите во спалната соба. Промената на просториите и студениот воздух ќе ве освежат и само дополнително ќе ја загреат вашата фантазиј, пишува Вистина.мк

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format