Мажите подзинати: Сузана Гавазова објави видео како ужива во летото (ВИДЕО)


Мажите подзинати: Сузана Гавазова објави видео како ужива во летото…

Сузана Гавазова, една од најзпонатите македонски музички ѕвезди во последниот период е наголемо активна на социјалната мрежа ТикТок каде своите фанови знае да ги изненади со интересни видеа.

Едно од последните беше и она кое покажува како македонската пејачка ужива во летото.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format