Мажите полудеа по сестрата на Миа Калифа, таа изгледа двојно подобро од неа (ФОТО)


Мажите полудеа по сестрата на Миа Калифа, таа изгледа двојно подобро од неа…

Миа Калифа за прв пат објави фотографија од својата сестра, по потекло од Либан, а таа за кратко време стана миленичка на многу мажи.

Погледнете ја фотографијата во продолжение и дознајте за што всушност се работи:


Like it? Share with your friends!

1
7 shares, 1 point

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format