Најпознатиот јутубер од Србија снимен како тепа девојка среде Белград (ВИДЕО)


Најпознатиот јутубер од Србија снимен како тепа девојка среде Белград…

На твитер се појави видео во кое јутјуберот Јанко насилно се однесува кон една девојка со која се сретнал на улица.

Тој разговарал со неа во близина на својот автомобил, кој бил паркиран на патот, а потоа таа му удрила шамар. После ова, Јанко во бес ја удрил со нога, при што девојката си заминала.

Прочитај и: Богаташ во Белград се обиде да ќари “спонзоруша” а потоа пристигна она што тој не го очекуваше (ВИДЕО)

Снимката која промовира насилство кружи на социјалните мрежи, а однесувањето на јутјуберот предизвика лавина коментари.

Видеото кое стана вирално на социјални мрежи, е дел од клипот “Gold Digger Prank” на Јанко.

Idjtv стапиле во контакт со Јанко при што тој изјави дека не знае кој клип е во прашање, бидејќи не следи Твитер.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format