На Рита Ора ќе и избегаа градите од бикинито: Едвај ги задржа (ФОТО)


На Рита Ора ќе и избегаа градите од бикинито: Едвај ги задржа…

Популарната пејачка Рита Ора карантинот во Велика Британија по цели денови го минува опуштено ви бикини уживајќи во убавите денови.

Притоа таа не пропушта да ги изненадува своите фанови со провокативни фотографии на Инстаграм.

Рита Ора танцуваше заводливо пред камерата, а нејзините фанови дефинитивно уживаа во нејзините објави во минијатурен костим за капење што открива повеќе отколку што покрива.

Нејзината сестра Елена во коментарите остави неколку огнени емотикони, додека пејачката заклучи дека срцата се подобар коментар.

Нејзините фотографии станаа вистински хит, а позитивни коментари не запираат.

Погледнете ги фотографиите во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

View this post on Instagram

Me: hey what you reading? You: ffs

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format