Немаше девојка која не гледаше во ова момче, и тоа само поради неговата маска (ФОТО)


Немаше девојка која не гледаше во ова момче, и тоа само поради неговата маска…

Од почетокот на неделата, во Хрватска носењето на заштитни маски е задолжително, а оттогаш на социјалните мрежи се појавуваат фотографии од оние најкреативните.

По едно момче во продваница во западна Хрватска гледаат буквално сите, и тоа само поради маската од Војна на Ѕвездите која ја носеше.

Веројатно се работи за фанатик, какви што умеат и да бидат обожавателите на познатиот серијал филмови, па проценил дека ова е вистински момент да маската од својата колекција ја искористи на вистински начин. Во секој случај, веруваме дека во прашање е солидна заштита.

Погледнете ја фотографијата во продолжение и дознајте за што всушност се работи:


Like it? Share with your friends!

1
2 shares, 1 point

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format