Палецот на овој Тиктокер е долг 14 сантиметри, а неговите видеа ќе ве насмеат до солзи (ВИДЕО)


Веднаш да ви откриеме, не станува збор за ефект или филтер на камерата.

Секој од нас има нешто посебно што не разликува од другите, но трикот на тиктокерот Џејкоб Пин е премногу чуден.

21 годишното момче од САД, Џејкоб Пин има повеќе од еден милион следачи на популарната социјална мрежа, а неговиот посебен дар е што може палецот да го продолжи на неверојатни 14 сантиметри.

Погледнете ги видеата кои тој ги споделува на популарната социјална мрежа:

@jwpina

Reply to @heroicsquirrel Good healthy living 😌👍🏼 ##foryou ##fyp ##longthumb ##TodayILearned

♬ original sound – jwpina

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format