Погледнете како изгледа Карлеуша без фотошоп и шминкање на фотографиите (ФОТО)


Погледнете како изгледа Карлеуша без фотошоп и шминкање на фотографиите.

Турбофолк ѕвездата Јелена Карлеуша фотографите ја уловиле додека пристигнува на снимањето на емисијата Гранд специјал во Белград, пишува хрватски Индекс.

Секогаш подготвена за камерите, облечена во секси црн фустан, позирала пред да се посвети на своите обврски.

Потоа, на својот Инстаграм објави фотографии настанати во студио, а очигледно е дека пред објавувањето на фотографиите, тие подлегнале на фотошоп средување.

Погледнете како таа изгледа без фотошоп и шминкање на фотографиите:

Фото: Index.hr

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format