Поради згодната албанска новинарка во Тирана, никој не гледаше во фудбалерите на Тирана и Црвена Ѕвезда (ФОТО)


Поради згодната албанска новинарка во Тирана, никој не гледаше во фудбалерите…

Фотографиите кои се објавени на социјалните мрежи, набрзо станаа вирални на цел Балкан.

Но, помеѓу целата приказна со фудбалот, тука беа и новинарките, помеѓу кои имаше и многу албански убавици, кои своите фотографии од стадионот ги споделија на Инстаграм.

Бидејќи мечот не беше премногу квалитетен, за многумина поинтересно беше да ги гледаат овие убавици, отколку фудбалерите.

Погледнете ги фотографиите во продолжение:


Like it? Share with your friends!

2
5 shares, 2 points

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format