“Прибери газот, луѓе умираат”, негативни коментари откако Гавазова објави фотка каде во прв план беше нејзиниот задник(ФОТО)


Македонската пејачка Сузана Гавазова доби негативни коментари на Фејсбук, откако објави провокативна фотографија од својот задник.

Под објавата таа доби коментар: “Баш ни е дојдено до тебе да те гледаме. Во Бејрут експлозија, мртви, ранети. Вирус ковид, секој ден умираат дечиња, млади, старци, изнемоштени. Биди хумана, помогни на некој и сликај се. Не е интересно веќе со фотошоп задници”, стои во коментарот под фотографијата на Гавазова.

На негативниот коментар возрврати и гавазова со: “Тебе никој ништо не те праша”.

Но, и покрај овој коментар, обожавателите ја опсипаа Гавазова со комплименти за нејзиниот изглед.

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format