Сакаше да се качи на сеното, па од краткиот шорц се појави тоа што не требаше (ВИДЕО)


Ниве Целзиус често знае да ја шокира јавноста со своите објави на социјалните мрежи, што е случај и со ова видео.

Контроверзната девојка од Хрватска врелите денови од август ги поминува во природа, а според видеата можеме да заклучиме дека има прилично авантуристична душа.

Иако нејзиниот план да се качи на сеното не вроди со плод, сепак мажите уживаа во нејзината одлична позадина.

Погледнете го виеото кое таа го објави на својот Инстаграм профил:

View this post on Instagram

Na putu do vrha 🙈

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format