Сандра Африка со жешка фотографија го запали Инстаграм, еве зошто им е омилена на мажите (ФОТО)


Популарната пејачка Сандра Африка важи за една од најзгодните пејачки на српската естрада.

Имено, Сандра не ги крие своите облини и сака да ги истакне во прв план, со оглед на тоа дека овој потег влијае на нејзиниот имиџ.

Денес е добар ден – напиша таа на англиски јазик со фотографијата која направи вистински бум.

Прочитај и: Елена Китиќ позираше во тесен комбинезон, мажите можеа да видат се (ФОТО)

Под фотографијата се нижеа и комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

Погледнете ја фотографијата во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

View this post on Instagram

🌞 Today is a good day😀

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format