Се бакнуваше со својот татко во радио-емисија за да заработи 730 долари


Водителите на радио емисијата останаа во шок.

Една млада жена во Австралија покажа дека е подготвена да направи сешто за да заработи 1.000 долари (730 американски долари), па во програма во живо се бакнуваше со својот татко.

Имено, станува збор за сегмент по име “Boyfriend or daddy” на една австралиска радио станица, во која женска учесничка која доаѓа со постар маж мора да се бакнува, а потоа водителот погодува дали тоа и е татко или момче.

Доколку радио водителот не погоди, учесниците заминуваат дома со парична награда.

Така, 26 годишната Стејси го бакнала постариот маж со кој пристигнала во студиото. Кога радиските водители виделе како се бакнуваат, помислиле дека се момче и девојка.

Останале во шок откако е откриено дека 49 годишниот маж по име Ник, е всушност татко на Стејси.

View this post on Instagram

#KJShow

A post shared by Kyle and Jackie O (@kyleandjackieo) on

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format