Се сеќавате на Росалинда? Нема да препознаете како изгледа таа денес, еве оти мажите гледале шпански серии (ФОТО)


Се сеќавате на Росалинда? Нема да препознаете како изгледа таа денес, еве оти мажите гледале шпански серии…

Росалинда, сапуница која домашната публика будно ја пратеше, а нејзината ѕвезда денес е на прагот да наполни 49. години, иако изгледа неколку децении помладо.

Познатата мексиканска актерка и пејачка денес полни 49 години, но кога ги гледате нејзините фотографии, таа изгледа неколку децении помладо.

Што е тајната? Добра генетика? Лабав живот и сите можни третмани за убавина на располагање? Веројатно комбинацијата на сите фактори.

Актерката и пејачката од Мексико постигна многу во кариерата и дојде до статус на ѕвезда, а дефинитивно го заслужува тоа. Нејзиното полно име е Ариадна талија Сода Миранда Мотола, а денес важи за една од најслушаните пејачки.

Како таа изгледа денес, погледнете на фотографиите во продолжение:

View this post on Instagram

⚙️⛓⚙️🤍🖤

A post shared by Thalia (@thalia) on

View this post on Instagram

Lean on me 🦋💙🦋

A post shared by Thalia (@thalia) on

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format