“Се спуштив доле да ја задоволам, а потоа почувствував нешто чудно: На јазикот имав…”


Кога и пријдов во намера да иницирам секс, расположението целосно и се промени.

Ова е дефинитивно најлошиот начин да дознаете дека сте изневерени.

Ова е еден од можните начини да дознаете дали вашето момче или девојче ве изневерува, а веројатно е најлошиот од сите.

На социјалната мрежа Редит се појави момче кое реши своите сомнежи да ги сподели со останатите корисници, а неговото прашање гласеше вака:

“Мојата девојка во последно време често се гледа со својот пријател од детството. Немав никаков проблем со тоа, но последните неколку пати се случи таму да го помине целиот ден и да си дојде доцна навечер. Минатата недела замина кај него да гледаат филмови и дома си дојде околу полноч. Се поздравивме и нормално разговаравме. Кога и пријдов во намера да иницирам секс, расположението сосема и се промени. Меѓутоа, не се откажував и продолжив да ја бакнувам, па се препушти. Сепак, се обиде да ја одбие и предиграта и моето инсистирање да и овозможам орлен скс, но сепак не се откажав. Тука работите станаа посериозни, бидејќи мирисот и вкусот на нејзината вагина беше чуден и целосно поинаков. Нашата врска трае четири години, а сексот ни е редовен и можам да забележам кога е нешто чудно, токму како ова. Вкусот беше горчлив, а забележив дека нејзе и беше страшно непријатно што воопшто започнав со орален секс, што исто така е чудно бидејќи тоа ни е составен дел од сексот, и никогаш не се бунела. Кога го почувствував тој вкус и мирис, се тргнав од неа.Дали тоа значи дека имала секс со тој човек?”, праша ова момче.

Членовите на Редит воглавно се сложија дека во прашање е неверство, а некои отидоа толку далеку што го обвинија дека ја силувал девојката бидејјќи ја натерал на тој орален секс. Тој решил да почека за да добие доказ, а тоа го направил на овој начин:

“Повторно замина кај него, а јас решив да и го проверам фејсбукот и мејлот, бидејќи имав чувство дека навистина нешто не е како што треба. Наидов на неколку разговори, и да ја скратам приказната, ме изневерува. На почетокот размениле свои голи фотографии, а потоа започнале да се гледаат. Со сето тоа, планира да ме остави и да се всели кај него. Се и кажав кога си дојде, се расправаше со мене и урлаше. Ја прашав и дали имала секс со него претходната вечер и потврдно одговори, но со кондом. Во тоа не верувам бидејќи знам дека користи пилули, така што морам да одам и да се тестирам за полови болести. Згрозен сум, шокиран и уништен. Не можам да верува низ што поминува. И дадов рок од еден ден да се исели. После четири години врска, таа ми го приреди ова.”


Like it? Share with your friends!

1
1 share, 1 point

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format