Синоќа бев желна за с*кс и ги раширив нозете пред вереникот: А потоа ме фати паника, но веќе беше прекасно, тој имаше…


Синоќа бев желна за с*кс и ги раширив нозете пред вереникот: А потоа ме фати паника, но веќе беше прекасно, тој имаше…

Една вечер, од чиста мира станав желна за секс. Бидејќи живеам со вереникот, не ми беше ништо полесно отколку да појдам во неговата соба во која беше тој и лесно да започнам да го воведувам во приказната. Не престанав се додека ме погледна со “оној” поглед, кој го има секој маж кога сака некоја жена, пишува Елизабет Бласи од порталот Yourtango.com, пренесува Еспресо.

Откако орално го задоволив, се спушти да ми ја возрврати услугата. Со задоволство ги раширив нозете, а потоа брзо ги собрав. Почувствував ужасно непријатен мирис, а очигледно го почувствувал и тој, бидејќи лицето му беше ужасно. Таа вечер немавме односи.

Имам потлива вагина, и поради нејзе после секоја мала напорна физичка активност се чувствува непријатен мирис од неа. Дури и после кратка прошетка или пеглање алишта. Затоа, секој пат пред да помислам на секс морам детално да се искапам, иначе вереникот не сака ниту да ми се приближи. И не го обвинувам поради тоа.

И пред да вриснете на мене и ме прашате зошто не одам кај гинеколог, знајте дека таму сум редовна.

Првиот преглед го имав поради ненормално обилен секрет, и ми препиша пилули кои наводно ќе го решат проблемот со секретот и непријатниот мирис. Сите останати беа “редовни прегледи”, чисто да се уверам дека се е во ред. И гинекологот секогаш би ми рекол дека се е во ред, иако очигледно не е бидејќи јас и понатаму имам “миризлива” вагина и ужасен секрет.

Мојот вереник е запознаен со целата ситуација. Поради вагината никогаш не сум излегувала со нешто многу момчиња – замислете само тоа да ми се случи пред некој нов, би умрела од срам.

И така шетав од гинеколог до гинеколог. На крај пронајдов еден кој утврди дека имам бактериска инфекција, што го објаснува и непријатниот мирис и секрет. Пиев антибиотици две недели во два наврати. Тој исто така ми објасни дека и мојот вереник мора да ги зема иначе повторно ќе ми ги пренесе истите бактерии. Мислев дека е апсурдно бидејќи користиме кондом, но сепак се обидов.

Така, уверена дека се конечно ќе се реши, чекаме подолго од два месеци. За жал, ситуацијата е целосно иста и јас полека губам надеж дека нешто ќе се промени. Се плашам дека мојата потлива вагина е нешто со кое ќе мора да се помирам и кое ќе ми го упропасти животот, пренесува Еспресо.рс

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format