Сите се согласуваат дека оваа девојка го има најдоброто природно тело на Балканот, но и пошироко (ФОТО)


Сите се согласуваат дека оваа девојка го има најдоброто природно тело на Балканот, но и пошироко…

Таа успеала да ја сочува совршената линија, познатата Сарајка го има најдоброто од природата на целата балканска естрада.

Сопругата на српскиот пејач Саша Капор, убавата Николина Ковач е родена во Сараево, а покрај сјајниот глас може да се пофали и со фантастичен стас кој успеала да го одржи и после две породувања.

Згодната плавуша овој пат ги изненади фановите откако објави фотографија во бикини на плажа, а во прв план беа нејзините природни, големи гради.

Погледнете ја фотографијата:


Like it? Share with your friends!

1
3 shares, 1 point

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format