Скандал на венчавката на светскиот шампион: Голите фотки од невестата ги виделе сите присутни, а сега завршија на интернет (ФОТО)


Скандал на венчавката на светскиот шампион: Голите фотки од невестата ги виделе сите присутни, а сега завршија на интернет…

Светскиот шампион во Борење Заурбек Сидаков ја запрел својата венчавка среде журка и ги избркал сите 500 гости поради ситуација која она што требало да биде најубавиот ден за младенците се претворило во кошмар.

Младиот руски спортист ја ожени убавицата Мадина Пилијева, а среде церемонијата на сите присутни започнале да им стигнуваат пораки на мобилниот. Тоа биле всушност голи фотки од невестата која во текот на венчавката е обвинета дека била елитна проститутка.

Сидаков во тој момент бил среде традиционален танц со своите пријатели, додека невестата била во соседнта просторија. Истиот момент, 24 годишниот младоженец влетал во просторијата во која играла неговата сопруга и пред сите ја повлекол за коса.

Побеснетиот Заурбек веднаш ја откажал прославата и сите 500 поканети ги избркал дома, а Мадина останала да плаче на подот. Пријателите и роднините ја однеле во болница поради страв дека е повредена. Нејзините пријатели ги отфрлаат сите обвиненија на сметка на младата убавица и тврдат дека целата ситуација е измислена.

Како што пишуваат светските медиуми, позади се стоела жена која сакала да и се одмазди на Мадина Пилијева бидејќи долго била љубовница на нејзиниот сопруг, руски бизнисмен.


Like it? Share with your friends!

12
53 shares, 12 points

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format