Сопругата на Кристијано Роналдо објави фотографија од својот за*ник и ги полуде мажите: Како е можно ова? (ФОТО)


Сопругата на Кристијано Роналдо објави фотографија од својот за*ник и ги полуде мажите: Како е можно ова?

Не застанува. Џорџина Родригез жари и пали на социјалните мрежи, а мажите дефиннитивно не можат да и одолеат.

Вереницата на Кристијано Роналдо објави уште една жешка фотографијата, овој пат во тоалет, пред огледало.

“Твоите очи го кажуваат она што твојата душа го шепка”, напиша Георгина, додека во прв план беше нејзиниот задник.

Погледнете ја фотографијата која Џорџина ја објави на својот Инстаграм профил:

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format