“СРАМ ДА ТИ Е” – Најпознатата девојка на Балканот објави фотка која на никој не му се допадна – “Облечи барем гаќички”


Не им се допадна ова нејзино издание.

Поранешната учесничка на Задруга, Маја Маринковиќ објави провокативна фотографија и снимка на својот Инстаграм профил.

View this post on Instagram

😻

A post shared by MARIJA MARINKOVIC 💎💎💎 (@majaamarinkovic) on

Имено, таа позираше пред огледало, облекла тесни кожни панталони, а токму поради нив, може да се забележи дека под нив нема ништо, па дури ни долна облека.

View this post on Instagram

🙋🏾

A post shared by MARIJA MARINKOVIC 💎💎💎 (@majaamarinkovic) on

Поради ова издание Маја предизвика вистинска бура коментари на социјалните мрежи. “Срамота, можела уште погола да се соблечеш”, “Без долна облека, срам да ти е”, биле само некои од коментарите.

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format