Страшна несреќа на излезот на Скопје – погледнете што се случило (ВИДЕО)


Тешка сообраќајна несреќа се случило пред околу еден час на излезот од Скопје, во населбата Автокоманда, после бензинската станица во правец на Куманово.

Екипата ТВ21 забележала срушена бандера и излетало возило марка “Југо” непосредно од патот, а истото било целосно уништено.

Засега нема информации дали има повредени лица.

Погледнете го видеото кое го објави ТВ21 во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

https://www.facebook.com/watch/?v=185352969430913

Like it? Share with your friends!

-2
1 share, -2 points

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format