Таа сака да го има најголемиот задник на светот – подготвена е да плати 50.000 долари (ФОТО)


Вложување во иднината.

Мели Санта е 24 годишна девојка која ја следат повеќе од 400 илјади луѓе на Инстаграм, и која редовно објавува провокативни фотографии во долна облека.

Освен тоа, обожава пластични операции и признава дека ги имала неколку, вклучувајќи и бразилски батлифт (подигнување на задникот), операција на носот, две операции на градите, а ги наполнила и своите усни со филери. Но дури и покрај тоа, персиската убавица сака уште операции – конкретно сака поголем задник – открила таа за Daily Star.

View this post on Instagram

"A real Trophy needs to be kept on display"

A post shared by Meli Santa (@theonlymeliii) on

“Го сакам најдобриот задник на светот. На мисија сум да го зголемам.”

“Ќе заминам на операција додека не го добијам резултатот што го посакувам”, откри девојката на која фанови и плаќаат 200 долари месечно за претплата на нејзиниот Premium Snapchat.

Но, нејзината мисија баш не оди по планот. Таа вели дека сите естетски хирурзи со кои разговарала, ја одбиле новата операција.

View this post on Instagram

💦🔥

A post shared by Meli Santa (@theonlymeliii) on

Мели вели дека е толку очајна што е подготвена да плати повеќе.

“Ќе платам 50.000 долари на било кој угледен козметички хирург кој ќе ми ја исполни желбата”, изјавила таа и додала дека на својата мисија за најдобар задник на светот е подготвена да патува во било кој дел од светот.


Like it? Share with your friends!

-1
3 shares, -1 points

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format