Туристи во Хрватска не го погледнале ценовникот, па останале шокирани откако стигнала сметката за две кафиња (ФОТО)


На социјалните мрежи кружи фотографија од фискална сметка во едно кафуле на Коршула во Хрватска каде две макијата чинат 46 куни или околу 400 денари.


Like it? Share with your friends!

1
1 share, 1 point

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format