Фановите се уверени дека Клои Кардашијан е бремена, токму поради оваа фотографија (ФОТО)


Фановите се уверени дека Клои Кардашијан е бремена, токму поради оваа фотографија.

View this post on Instagram

location: under bitches skiiiinnnnn 💋

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

После новата фотографија на Инстаграм, обожавателите на Клои Кардашијан се сомневаат на тоа дека е бремена.

На последната фотографија објавена на Инстаграм, повод американскиот празник, на ријалити ѕвездата наводно и надзира стомачето. На сликата таа позира во широк фустан, а фотографијата покрена лавина коментари. Меѓутоа, нејзиниот портпарол се уште не се огласил.

“Дали таа е бремена?”, “Сигурно е бремена со Тристан”, “И се гледа стомакот”, беа само некои од бројните коментари.

Како што пренесуваат британските медиуми, Клои (36) неодамна е видена во прошетка со поранешното момче Тристан Томпсон откако карантинот го помина со ќерката Тру. Сега кога се повторно заедно, фановите се сомневаат на тоа дека Клои е повторно бремена со своето поранешно момче.

Посебно ги буни широкиот фустан со оглед на тоа дека од неодамна започнала да ја покажува линијата која ја постигнала со напорните тренинзи, објавувајќи фотографии во костими за капење од својата линија Good American.

Погледнете ја фотографијата во продолжение:

View this post on Instagram

Happy Labor Day

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format