Цел живот погрешно ги ставате во косата, еве како навистина се ставаат шнолички (ФОТО)


Цел живот погрешно ги ставате во косата, еве како навистина се ставаат шнолички…

И понатаму сме во неверување.

Многу жени не би можеле да го замислат својот живот без шнолички, и тие, навистина се неверојатно корисни.

Но, една девојка на ТикТок на жените им ја откри најголемата тајна поврзана со нив, односно како навитина треба да се постават.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

@katieenosbeauty

Did you know this? ##hairtips ##hairstyle ##hairtutorials ##bobbypin

♬ Coffee for Your Head – Vinyll

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format