Шакира го распамети светот со новата фотографија во костим за капење (ФОТО)


Шакира го распамети светот со новата фотографија во костим за капење…

Латино пејачката Шакира со својата појава го привлекува вниманието каде и да се појави. Таа одмараше на плажа на почетокот на неделата а своите фанови ги почести со фотографија во тренди костим за капење.

Во описот напишала дека костимот за капење го дизајнирала сама за ова лето.

-Ми го направи пријател. Секогаш морам да дизајнирам свои комбинации за во лето – објаснила таа.

Во прв план таа го истакна задникот, што дефинитивно ги полуде фановите. Тие коментираа дека нејзиното тело е без најала маана.

-Изгледаш како да имаш 20 години. Прекрасна си. Какво тело, ве воодушеви – беа само некои од коментарите.

Шакира иначе беше главна тема заедно со Џенифер Лопез на почетокот на февруари. Тогаш настапуваа на полувремето на Super Bowl, каде што го освоија вниманието на сите гледачи.

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format