Шокантна снимка: Постара жена намерно се искашла во лице на бебе (ВИДЕО)


Шокантна снимка: Постара жена намерно се искашла во лице на бебе…

Бизарна ситуација се случила во една продавница во Сан Хозе, во американската држава Калифорнија, а целата ситуација е снимена на надзорните камери.

На снимката се гледа жена во 60-тите години како влегува во продавницата и застанува во ред. Покрај неа стоела мајка на едногодишно дете во бебешка количка, која старата жена ја предупредила дека не ја почитува социјалната дистанца. Тогаш 60 годишната жена ја соблекла маската, му се приближила на бебето и се искашлала неколку пати.

Полицијата ја објави снимката на Јутјуб за да ја пронајде осомничената. Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:


Like it? Share with your friends!

-2
4 shares, -2 points

log in

reset password

Back to
log in
Choose A Format